Noční auditor v Hotelu The Grand Mark Prague*****

Hotel The Grand Mark Prague***** v centru Prahy hledá do svého týmu vhodného kandidáta na pozici Noční Auditor.

Náplň práce

- zajištění bezproblémového chodu recepce (check in – check out)- zodpovědnost za hotovostní a bezhotovostní operace uskutečněné na recepci- komunikace a péče o hosty- administrativní úkony spojené s chodem recepce- noční audit

Požadujeme

- plynulá znalost angličtiny a češtiny podmínkou

- další jazyk výhodou

- silná orientace na zákazníka

- zkušenost z obdobné pozice ve 4*nebo 5* hotelu

- příjemné a přátelské vystupování

- znalost hotelového systému  Opera výhodou

- spolehlivost, samostatnost, komunikativnost, časová flexibilita

Nabízíme

- motivační finanční ohodnocení

- příspěvek na stravování v hodnotě 109 Kč & den

- příspěvek na penzijní připojištění rostoucí s dobou působnosti v hotelu (až 3 000 Kč&měsíčně)

- kartu Multisport s příspěvkem zaměstnavatele - roční finanční odměna, dárky k Vánocům, Velikonocům, narozeninám a jiným životním jubileům a údálostem, jazykové kurzy, odborné školení, zimní a letní zaměstnanecká party jednotlivých oddělení i celého hotelu

- možnost kariérního posunu nejen v rámci oddělení, ale v rámci celého hotelu

- atraktivní pracovní prostředí luxusního 5* hotelu v centru Prahy

Tak co, zaujali jsme Tě? Pokud ano, pošli nám svůj životopis v českém jazyce, včetně aktuální fotografie.

Těšíme se na Tebe…

Pokud Tě nebudeme do 2 týdnů kontaktovat, nebyl Tvůj životopis zařazen do výběrového řízení.

Poskytované osobní údaje budou spravovány společností Hybernská Properties s.r.o. a slouží výhradně pro účely našeho interního výběrového řízení. Nebudou předávány třetím osobám a pokud nedojde k navázání smluvního vztahu s naší společností, budou neprodleně odstraněny z našich databází.

Firma: Hybernská Properties, s.r.o.

Kontakt: Martina SOUČKOVÁ
Hybernská 1002/12
110 00 Praha 1

Místo práce: Praha 1

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé