Receptionist / Recepční

The Grand Mark Prague ***** hledá vhodného uchazeče na pozici: Recepční

Nástup: dohodou

Náplň práce: zajištění bezproblémového chodu recepce (check in – check out) - zodpovědnost za hotovostní a bezhotovostní operace uskutečněné na recepci - komunikace s hosty - administrativní úkony spojené s chodem recepce

Požadujeme:  minimálně středoškolské vzdělání s maturitou - praxe na obdobné pozici minimálně 1 rok podmínkou - plynulá čeština slovem i písmem - plynulá angličtina, další jazyky výhodou - příjemný vzhled a vystupování - spolehlivost, samostatnost, komunikativnost, časová flexibilita - znalost hotelového systému Opera výhodou

Nabízíme: odpovídající finanční ohodnocení - atraktivní prostředí luxusního 5* hotelu v centru Prahy - přátelský kolektiv - roční odměna navázaná na výsledek ročního hodnocení - prioritní nabídka pracovních příležitostí pro stávající zaměstnance - příspěvek na penzijní připojištění, stravování -  jazykové kurzy pro zaměstnance - 12 hodiné služby- další výhody 5* hotelu

Pokud Vás nebudeme do 2 týdnů kontaktovat, nebyl Váš životopis zařazen do výběrového řízení.

Životopis prosím zasílejte na email: martina.souckova@grandmark.cz

Firma: Hybernská Properties, s.r.o.

Kontakt: Martina SOUČKOVÁ
Hybernská 1002/12
110 00 Praha 1

Místo práce: Praha 1

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé